Tartak pokonany.

W pierwszej kolejce udaliśmy się do Klamr by zmierzyć się z tamtejszą drużyną o pierwsze ligowe punkty. Początek spotkania układał się bardziej po myśli gospodarzy, gdzie co rusz stwarzali dogodne sytuacje do zdobycia bramki, jednak nie potrafili Oni pokonać bramkarza przyjezdnych. Pierwsza bramka w tym spotkaniu wpadła w 22 minucie, kiedy to Mirosław Jarosz pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. Druga bramka została zdobyta w 34 minucie i ponownie jej autorem został Mirosław Jarosz. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza i co rusz mogliśmy oglądać sytuacje pod jedną jak i pod drugą bramką, gole jednak nie padły aż do 78 minuty. Wtedy to niezawodny Mirosław Jarosz zdobył trzecią bramkę dla Dortomu i tym samym zaliczył w meczu hattricka. Do końca drugiej połowy wynik już nie uległ zmianie i sędzia zakończył mecz. Końcowy wynik 0-3 dla Dortomu.

Bramki: 22', 34', 78' - Mirosław Jarosz

Skład Dortomu: Radosław Kalinowski - Mateusz Kalinowski, Krzysztof Rutecki, Patryk Kaźmierczyk, Andrzej Rupiński, Cezary Urbański - Paweł Kalinowski, Paweł Tyburski, Szymon Lipski, Daniel Kaźmierczyk - Mirosław Jarosz

Na zmiany wchodzili: Tomasz Paszke, Jakub Sarnowski, Artur Szczucki